Краса та здоров'я

7 Секретів здоров’я і довголіття. Що потрібно робити, щоб не хворіти

фото з ИнтернетаЕсли вам перевалило за 60, не турбуйтеся – адже життя тільки починається! Ведучи здоровий спосіб життя, можна легко дожити до 90 – річного ювілею.Сьогодні поговоримо про секрети здоров’я і довголіття. Що потрібно робити, щоб не хворіти і прожити як можна більше?Секрет перший.

ПитаниеПитание грає важливу роль в нашому житті. Від його якості залежить здоров’я і настрій кожної людини.фото з ИнтернетаКормите себе тільки корисними продуктами, додавайте більше фруктів і овочів в свій раціон.

Харчуйтеся часто, але невеликими порціями. Головне – не переїдати! Секрет другий. ПрогулкиКак можна більше часу проводите на свіжому повітрі.

Здійснюйте піші прогулянки на пристойну відстань, дихайте свіжим повітрям. На крайній випадок – заведіть собі собаку або дачу!фото з ИнтернетаСекрет третій. Тренування мозгаЧтобы мізки «не застоювалися», читайте книги і розгадуйте кросворди.

Вчіть вірші і співати пісні зі словами – все це буде стимулювати мозкову діяльність і запобіжить атеросклероз.фото з ИнтернетаСекрет четвертий. СемьяЧтобы залишатися здоровим, важливо мати поряд близьких людей.

Саме вони підтримають вас у важку хвилину й подарують щастя. Так приємно, коли ти комусь потрібен.фото з ИнтернетаСекрет п’ятий.

СонПолноценный 8 -годинний сон творить чудеса. Організм завжди буде відчувати себе бадьорим і відпочившим. Робіть все можливе, для того, щоб спати.

фото з ИнтернетаСекрет шостий. ДвижениеЕсли ви почнете робити вранці зарядку – здоров’я буде вам забезпечено! Виконуйте кілька вправ на розтяжку м’язів: присідання, віджимання і прес. А якщо для вас це складно, тоді танцюйте!фото з ИнтернетаСекрет сьомий.
ХоббиНайдите для себе улюблене заняття, від якого ви будете отримувати задоволення. Саме таке проведення часу буде сприяти здоров’ю та довголіттю. фото з Інтернету

Related posts

Leave a Comment