Краса та здоров'я

3 поширені звички після 50 років, здатні підірвати здоров’я

Здрастуйте, дорогі читачі мого каналу – Андрій Дорошенко! Кожен з нас хоче бути здоровим і сильним і здоров’я причому до 50 років стоїть на першому місці ніж сила. Але є 3 звички які люди роблять кожен день і тим самим просто знищують своє здоров’я і навіть про це не здогадуються.Ставте лайк та підписуйтесь на канал! Це допоможе його розвитку!Тримаю парі хоча б одна з цих звичок була або навіть є досі у вашому житті, але зараз не про.

Ну а тепер перейдемо до першої звичкою.І це недосыпВ світі величезна кількість людей недосипає кожен день, при цьому заповнюється цей дефіцит на вихідних.І багато хто чомусь сприймають це як належне, адже недосипати-це дуже згубна звичка.

І ось чому:Сон одна з найбільш наших головних потреб, він також важливий, як і страви з водою для нашого організму. І якщо ви не будете спати необхідну кількість часу то ваш імунітет поступово послабшає, що може буде серйозною проблемою, адже хвороби не дрімають.Крім цього недосип може спровокувати ожиріння.

Вченими доведено, що люди, які не сплять необхідну норму часу більше схильні до ожиріння.Крім цього недосипання згубно позначається на величезній кількості систем організму, в тому числі на серце і шлунок.Ну а тепер камінь в город вічно худеющихКонечно власником гарної фігури хоче стати кожен, але більшість просто вбивають своє здоров’я.

Дієта для організму величезний стрес, а уявіть тепер якогось вашому тілу при постійних дієтах.Такий стрес порушує метаболізм і крім цього шкодить імунітету і згубно позначається ще на практично всі системи організму.Так люди вічно сидять на дієті стають дуже дратівливими оскільки відчувають постійний стрес.

А хіба у вашому житті крім цього не вистачає стресу?Думаю, його цілком достатньо.Дієта корисна, але тільки вона повинна бути складена правильноНу а тепер про небезпеку XXI століття-малоподвижностьЭто напевно найпоширеніша звичка нашого часу.Ви заявите, робота сидяча!Добре, адже крім роботи ви їздите весь час на машині і вечорами сидите удома.

Ті, хто так роблять навіть не замислюються про те що просто вбивають себе.Думаю просто варто перерахувати ризики хвороб які можуть виникнути при веденні такого способу життя:ДиабетИнсультИнфарктОжирениеПроблемы з тромбамиЗаболевания суставовИ це далеко не все!Ну а тепер уявіть що у багатьох ці три звички є всім комплектом, адже це просто ядерна бомба для організму.Взагалі стежте за своїм здоров’ям і не допускайте помилок, які можуть призвести до серйозних наслідків.
Пишіть в коментарях, які несподівані звички ви також вважаєте згубними!Ставте “палець вгору” і підписуйтесь на канал!

Related posts

Leave a Comment