Краса та здоров'я

3 не типові шкідливі звички , які руйнують здоров’я після 35 років

Вітаю вас на своєму каналі!Тут я буду ділитися всім, що пов’язано зі здоров’ям!Взято з відкритого джерела pixabay.com Наше життя будується на постійних звички. Відвикаємо від поганого, звикаємо до чогось хорошого.

Або навпаки. Звички носять як позитивний, так і негативний характер. Причому від звички будується абсолютно вся наша життя.

Звичка прокидатися о 6 ранку, звичка пити склянку теплої води, звичка робити гімнастику. Палити кожні пів години, випивати літр пива кожен вечір – теж є звичками. Тільки не дуже правильними і тими, які приносять колосальний шкоду.

Звичками, які шкідливі для людського організму, є не тільки тютюн, алкоголь і наркотики. Після 3 десятка життя такі звички є такими ж шкідливими:Першою такою звичкою став короткий сон. Ми настільки часто проводимо час у телефоні, що можемо значно скоротити час перебування у сні.

А сон є дуже важливим процесом, в ході якого організм набирається сил, відпочиває, настроюється на новий день. Якщо цього позбутися, а особливо після 30 років, то можуть виникнути серйозні наслідки у вигляді безсоння, дратівливості, а в процесі стрес і депресія.Друга звичка, яка губить нас – схуднення.

Ні, скидати зайві кілограми і підтримувати себе в формі потрібно обов’язково, але методи, з допомогою яких ці кілограми йдуть, вибирати варто правильніше. Постійні дієти настільки шкодять нашому організму, що вже до середнього віку може погіршити метаболізм, стан серцево-судинної системи та імунітет.І остання найбільш шкідлива звичка – лежачий спосіб життя.
Всі ми любимо відпочивати і це факт. Лежати перед диваном, дивитися улюблений серіал з ложкою морозива в роті – мрія в кінці робочого дня. Але це настільки сильно шкодить нашому організму, особливо коли відбувається вже протягом кожного вечора, що ми починаємо накопичувати зайву вагу, наші м’язи перестають бути еластичними, а це потягне за собою болючих травм і погіршення здоров’я!Спасибі всім дочитавшим, підписуйтесь, ставте палець вгору, буде цікаво!

Related posts

Leave a Comment